Biuro prasowe spółki Glosel - właściciela TaniaKsiazka.pl i Bee.pl
Książkowy raj na wyciągnięcie ręki - TaniaKsiazka.pl z drugą aukcją na rzecz WOŚP
Kwotą 4 550 zł zakończyła się licytacja wizyty w jednej z największych księgarni internetowych w Polsce - TaniaKsiazka.pl na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 
2023-01-24, 11:21
TaniaKsiazka.pl dla WOŚP: Niezapomniane chwile w książkowym raju!
Jedna z największych księgarni internetowych w Polsce - TaniaKsiazka.pl kolejny raz wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
TaniaKsiazka.pl
2023-01-12, 08:50
Białostocki Glosel pomaga schronisku w Sokółce
Ponad 250 puszek i kilkanaście worków karmy dla psów i kotów przekazali pracownicy spółki Glosel schronisku dla zwierząt w Sokółce.
Glosel
2023-01-10, 11:50
TopKa - grudniowe bestsellery księgarni TaniaKsiazka.pl
Grudzień przyniósł zaskakujące zmiany na liście najlepiej sprzedających się tytułów w księgarni TaniaKsiazka.pl, należącej do spółki Glosel.
TaniaKsiazka.pl
2022-12-30, 12:55
Glosel rezygnuje z corocznej wysyłki prezentów. Zamiast tego pomoże potrzebującym
Na przygotowanie i wysyłkę prezentów świątecznych do kontrahentów firmy przeznaczają co roku ogromne pieniądze. Spółka Glosel - białostocki lider e-commerce - postanowiła wycofać się z tego zwyczaju. Jednak nie chodzi o tworzenie oszczędności. Pieniądze, które miały być przeznaczone na prezenty - wesprą trzy inicjatywy charytatywne.
Glosel
2022-12-20, 13:27
Białostocki Glosel z kolejną “Gazelą Biznesu”
Białostocka spółka Glosel po raz kolejny znalazła się w prestiżowym gronie Gazel Biznesu. To ranking najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw MŚP. Spółka zajęła także wysokie miejsce w województwie podlaskim.
Glosel
2022-12-20, 08:30
Jak promować czytelnictwo w Social Media? TaniaKsiazka.pl zdradza tajniki z okazji Dnia Księgarza
O nowoczesnej promocji książek w internecie z uczniami Technikum Księgarskiego im. Stefana Żeromskiego w Warszawie rozmawiały ekspertki z TaniaKsiazka.pl. Była to propozycja szkoły na spędzenie Dnia Księgarza, który przypada 13 grudnia.
TaniaKsiazka.pl
2022-12-13, 14:47
Wyjątkowe wydanie kultowego "Wiedźmina" świetnym prezentem dla fanów fantasy
Uznany przez krytyków pisarz, uwielbiany przez czytelników bohater – Geralt z Rivii powraca w nowej edycji „Wiedźmina”. Elegancki zestaw książek ucieszy nie tylko wielbicieli fantastycznego świata wykreowanego przez Andrzeja Sapkowskiego.
TaniaKsiazka.pl
2022-12-09, 16:10
Niecodzienna kampania offline księgarni TaniaKsiazka.pl - świąteczna opowieść Alexa T. Smitha na scenie
Oryginalny sposób dotarcia do klientów przygotowała w miniony weekend jedna z największych księgarni internetowych w Polsce - TaniaKsiazka.pl. Z powieścią “Jak Zrzędus chciał zepsuć Święta” autorstwa Alexa T. Smitha wyszła poza Internet - do uczestników Białostockiego Jarmarku Świątecznego.
TaniaKsiazka.pl
2022-12-06, 12:45
TopKa - listopadowe bestsellery księgarni TaniaKsiazka.pl
Listopad przyniósł duże zmiany wśród najchętniej wybieranych tytułów w księgarni TaniaKsiazka.pl. Czuć już zbliżające się mikołajki i Boże Narodzenie, bo czytelnicy postawili głównie na książeczki dla najmłodszych. Lista stu najlepiej sprzedających się książek obejmuje dane ze sprzedaży online i księgarni stacjonarnych należących do marki.
TaniaKsiazka.pl
2022-12-01, 00:01
"Jak Zrzędus chciał zepsuć święta" - aktorskie czytanie na Białostockim Jarmarku Świątecznym
Białostockie firmy - Glosel (właściciel księgarni TaniaKsiazka.pl) i Wydawnictwo “Świetlik” zapraszają na wyjątkowe wydarzenie dla najmłodszych. W nadchodzący weekend aktorzy białostockich scen teatralnych zaprezentują “aktywne czytanie” opowieści Alexa T. Smitha “Jak Zrzędus chciał zepsuć Święta”. Wydarzenie odbędzie się podczas Białostockiego Jarmarku Świątecznego na Rynku Kościuszki. Ma zachęcić całe rodziny do sięgania po literaturę.
TaniaKsiazka.pl
2022-11-28, 14:32
Black Friday w czasie kryzysu - czy firmom opłaca się robić promocje?  
Już ponad rok Polacy borykają się z inflacją. Rosnące w szybkim tempie ceny energii, paliwa, usług i produktów pozostawiają coraz chudsze portfele. Niektórzy dodatkowo stają co miesiąc przed widmem opłacenia kolejnej raty kredytu. Rosnące koszty utrzymania dotykają też przedsiębiorców. Tymczasem wielu Polaków czeka na zniżki z okazji Black Friday. Czy w czasie kryzysu firmy nie powinny zrezygnować ze zniżek? 
2022-11-24, 15:21
Księgarnia TaniaKsiazka.pl wysoko w rankingach sklepów internetowych
Białostocka księgarnia TaniaKsiazka.pl po raz kolejny potwierdza silną pozycję na rynku e-commerce, uzyskując wysokie lokaty w ogólnopolskich rankingach. To dwa największe w Polsce systemy recenzji — Ceneo i Opineo, w których klienci oceniają sklepy internetowe. Tegoroczne wyniki opublikowano w październiku.
TaniaKsiazka.pl
2022-10-31, 11:48
Glosel odwiedza targi pracy dla studentów w Białymstoku
Spółka Glosel wzięła udział w targach pracy dla studentów zorganizowanych w październiku przez dwie białostockie uczelnie. Pracownicy firmy przedstawiali oferty na Politechnice Białostockiej i Uniwersytecie w Białymstoku. Stoisko firmy Glosel odwiedziło wielu studentów, dopytujących o możliwości pracy w spółce.
Glosel
2022-10-31, 11:39
Rozwój zespołu handlowego w TaniaKsiazka.pl odpowiedzią na dynamiczne zmiany na rynku
TaniaKsiazka.pl – jeden z liderów polskiej branży księgarskiej – rozbudowuje zespół handlowy. Księgarnia stawia na szybszy rozwój działu, awansując doświadczonych managerów.  
TaniaKsiazka.pl
2022-10-21, 15:21
Program Stażowy w Gloselu zakończony sukcesem - kolejne talenty zostają w spółce
3 studentów zostanie na dłużej w białostockim Gloselu po trzech miesiącach Programu Stażowego. Wzmocnią oni działy Marketingu i IT. To kolejny raz, kiedy Glosel postawił na młodych, zapraszając ich do odbycia płatnego stażu. Program cieszy się dużą popularnością wśród studentów białostockich uczelni. Dostają się na niego nieliczni, bo zwykle są miejsca tylko dla 4-5 osób, a zgłoszeń jest kilkadziesiąt.
Glosel
2022-10-08, 11:17
Białostocka księgarnia najsympatyczniejszym e-sklepem wg polskich Internautów
Istniejąca od 16 lat księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl z Białegostoku cieszy się największą sympatią wśród polskich Internautów. Wg raportu SentiOne (polska firma wspierająca marki w monitoringu Internetu) w kategorii “eCommerce – sklepy internetowe” białostocka księgarnia pokonała takich gigantów jak Allegro, czy Amazon.
TaniaKsiazka.pl
2022-10-05, 09:31
Pierwsze miodobranie z własnych uli w Bee.pl 
47 kg miodu udało się pozyskać podczas pierwszych miodobrań w mini pasiece założonej z okazji trzecich urodzin sklepu Bee.pl. Tworzą ją trzy ule ustawione na dachu biurowca w pobliżu centrum Białegostoku.
Bee.pl
2022-07-30, 10:49
Sławomir Siergiejczyk laureatem konkursu e-Izby “Dyrektor e-Commerce Roku”
Dyrektor handlowy FMCG w BEE.pl Sławomir Siergiejczyk zdobył tytuł Dyrektora e-Commerce Roku 2022 w kategorii kategorii „FMCG/e-grocery”. To najważniejszy w Polsce konkurs dla dyrektorów i zespołów e-commerce, którego celem jest przedstawienie liderów inspirujących zespoły i rozwijających branżę e-handlu. Po raz trzeci zorganizowała go Izba Gospodarki Elektronicznej (e-Izba).
Bee.pl
2022-06-03, 13:17
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.