Nowość na rynku księgarskim - TaniaKsiazka.pl i PayPo oferują ratalne zakupy przed sezonem szkolnym
Sezon szkolny zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim konieczność zakupu podręczników, zeszytów, piórników i innych artykułów potrzebnych w szkole. Dla wielu rodzin jest to duże obciążenie finansowe, zwłaszcza w obecnej sytuacji gospodarczej.
2023-08-11, 13:35

Dlatego jedna z największych księgarni internetowych w Polsce TaniaKsiazka.pl nawiązała współpracę z PayPo - liderem płatności odroczonych w Polsce skierowanych do sklepów internetowych. Marki wspólnie przygotowały promocję, w ramach której klienci (zwłaszcza rodzice uczniów) zapłacą z usługą “Podziel na 3”

Oznacza to, że w czasie kampanii klienci księgarni TaniaKsiazka.pl będą mogli zrobić zakupy (wybierając dowolne artykuły z dostępnego asortymentu), a zapłacić za nie nawet w trzech nieoprocentowanych ratach (pierwsza płatna do 30 dni od zakupu). 

Jako pierwsi na rynku księgarskim proponujemy taką opcję - mówi Eliza Mieńko - Business Development Manager w Gloselu.

“Wiemy z jakimi trudnościami mierzą się rodzice przed początkiem roku szkolnego. Mimo tego, że dostają dofinansowanie do wyprawki, ta kwota najczęściej jest niewystarczająca. Dlatego wspólnie z naszym partnerem PayPo dajemy możliwość zrobienia zakupów i zapłacenia za nie w późniejszym terminie. Klient może spłacić całą kwotę w ciągu 30 dni od dokonania zakupu lub skorzystać z możliwości zapłaty w trzech równych, nieoprocentowanych ratach - wówczas ostatnią spłaca po 90 dniach od zakupu” - podkreśla Eliza Mieńko.

Zakupy odroczone stały się w Polsce niezmiernie popularne. Obecnie z usług PayPo korzysta już ponad 1,4 mln klientów. W samym 2022 roku klienci PayPo zrobili łącznie 8,1 miliona transakcji na rekordową kwotę 2,1 mld złotych, co oznacza niemal dwukrotny wzrost w stosunku do 2021 roku.

Co ważne - kiedy robimy zakupy w internecie - mamy prawo odesłać towar w ciągu 2 tygodni od otrzymania zamówienia (bez podawania powodu). Na TaniaKsiazka.pl okres zwrotu podręczników został wydłużony do 30 września.

Dodatkowo wyszukiwarka na stronie księgarni ma też przydatną funkcję, czyli wyszukiwanie podręczników po numerze dopuszczenia MEN. To wygodne dla konsumentów.

“Jesteśmy firmą, która stara się dawać jak najwięcej korzyści klientom, a promocja realizowana wspólnie z PayPo wpisuje się w tę ideę. Chcemy ułatwić rodzicom uczniów zakupy przed sezonem szkolnym i pomóc im zaoszczędzić czas i pieniądze. Usługa “Podziel na 3” będzie dostępna w TaniaKsiazka.pl przed sezonem szkolnym, ale z tego rozwiązania można skorzystać np. planując prezenty świąteczne. Już teraz można je zamówić, odebrać i sprawdzić. Jeśli będziemy pewni zakupu - płatność możemy rozłożyć na raty. To bardzo wygodne i elastyczne rozwiązanie. Klient może sobie pozwolić na więcej i lepiej zarządzać budżetem domowym” - uważa Joanna Bruszewska - kierownik marketingu TaniaKsiazka.pl. 

Usługa "Podziel na 3" na TaniaKsiazka.pl będzie dostępna od 14 sierpnia do 10 września 2023 r. i skorzystać z niej mogą zarówno nowi, jak i obecni klienci PayPo. Szczegóły usługi w Regulaminie usługi SmartPlan dostępnym na www.paypo.pl. Po zakończeniu promocji klienci będą mogli korzystać z usług PayPo na TaniaKsiazka.pl na standardowych zasadach.

KONTAKT / AUTOR
Monika Kalicka
Specjalistka ds. PR
Glosel, TaniaKsiazka.pl i Bee.pl
530 647 077
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.