TaniaKsiazka.pl z dwiema prestiżowymi nagrodami
Księgarnia TaniaKsiazka.pl otrzymała w połowie września dwie nagrody - Kariatyda Czytelnictwa 2023 i Konsumencki Lider Jakości 2023.
2023-09-19, 11:13

Tytuł Kariatyda Czytelnictwa 2023 przyznała księgarni TaniaKsiazka.pl Fundacja Powszechnego Czytania. Wręcza je ludziom, instytucjom i firmom, które działają na rzecz upowszechniania czytania i w znaczący sposób wspierają projekty fundacji. Księgarnia TaniaKsiazka.pl w tym roku była partnerem ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Tata też czyta", którą m.in. organizowała Fundacja. Celem kampanii było zachęcenie mężczyzn, w szczególności ojców, do czytania książek dzieciom. 

W czasie trwania akcji TaniaKsiazka.pl oferowała szeroką gamę książek, które rekomendowali polscy wydawcy literatury dziecięcej, na stronie księgarni można było pobrać publikację “Supermoc książek #TataTeżCzyta”. Oprócz tego TaniaKsiazka.pl zorganizowała konkurs na Facebooku “Tato - pokaż, jak czytasz ze swoim dzieckiem!”, gdzie można było wygrać zestawy książek dla dzieci o łącznej wartości około tysiąca złotych każdy.

“Bardzo dziękuję Fundacji Powszechnego Czytania za wyróżnienie, jest ono dla nas szczególnie cenne. Powiększanie grona polskich czytelników jest jednym z głównych celów TaniaKsiazka.pl, bo wierzymy że czytanie rozwija wyobraźnię, poszerza wiedzę, kształtuje myślenie i umiejętności językowe. Dzięki czytaniu z dziećmi można budować silniejsze więzi. Bardzo cieszymy się, że wspólnie z Fundacją Powszechnego Czytania mogliśmy zwrócić uwagę na spory problem, jakim jest niskie czytelnictwo mężczyzn. Panowie - czytajcie swoim dzieciom i sobie” - zachęca Łukasz Kierus - współwłaściciel księgarni TaniaKsiazka.pl.

Drugą nagrodą, jaką białostocka księgarnia uzyskała we wrześniu, jest Złoty Medal “Konsumencki Lider Jakości 2023”. Redakcja Strefy Gospodarki wyróżniła TaniaKsiazka.pl 1. miejscem w kategorii "Internetowe księgarnie wysyłkowe".

Celem programu Konsumencki Lider Jakości jest wyłonienie najlepszych firm funkcjonujących na polskim rynku według opinii konsumentów. 100% wyników to rzeczywiste głosy klientów uzyskane w toku ogólnopolskich badań. W 2023 roku udział w badaniu wzięło 15 000 respondentów.

“Od początku naszej działalności stawialiśmy na dbałość o wysoki poziom obsługi, a także dobre doświadczenie klientów na każdym etapie zakupowym i pozakupowym. Dawno temu założyliśmy sobie, że nie traktujemy obsługi klienta jako kosztu, tylko jako inwestycję w relacje i wartość klienta w czasie. Tym cenniejsze są dla nas niezależne badania, w których głosują realni konsumenci. Cieszymy się, że jesteśmy marką, która przoduje w swojej branży i po raz kolejny możemy pochwalić się przyznaniem Konsumenckiego Lidera Jakości” - mówi współwłaścicielka księgarni TaniaKsiazka.pl Agnieszka Stankiewicz-Kierus. 

TaniaKsiazka.pl to w 100% polska księgarnia z 17-letnią tradycją. Przekształciła się z małej, rodzinnej działalności w prężnie działającą firmę realizującą zamówienia na całym świecie. Jej misją jest poszerzanie grona polskich czytelników i dbałość o wysoki poziom obsługi konsumentów. W asortymencie sklepu znajduje się niemal 400 tys. produktów - książek, gier, zabawek, produktów elektronicznych i artykułów papierniczych. TaniaKsiazka.pl stale powiększa sieć stacjonarnych punktów odbioru zamówień online. Obecnie w całej Polsce ma ich 45, w tym 12 księgarni pod marką TaniaKsiazka.pl.

KONTAKT / AUTOR
Monika Kalicka
Specjalistka ds. PR
Glosel, TaniaKsiazka.pl i Bee.pl
530 647 077
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.