TaniaKsiazka.pl dla WOŚP: Unikaty dla miłośników czytania
Jedna z największych księgarni internetowych w Polsce - TaniaKsiazka.pl - po raz kolejny wspiera Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wystawia aukcje Allegro skierowane do miłośników książek.
2024-01-25, 09:54

Kultowy “Wiedźmin” z autografami autora i Jurka Owsiaka

Jeden z najcenniejszych przedmiotów TaniaKsiazka.pl przekazała na aukcje Fundacji WOŚP. To kolekcjonerski, elegancki pakiet “Wiedźmina” z autografami autora - Andrzeja Sapkowskiego. 

Księgarnia TaniaKsiazka.pl przygotowała ekskluzywny komplet "Wiedźmina" w twardej oprawie i kartonowym, ozdobnym etui. To osiem tomów kultowego cyklu fantasy Andrzeja Sapkowskiego w nowej szacie graficznej, nawiązującej do oprawy wizualnej serialu wyprodukowanego przez Netflix. Wygląd okładek odświeżono z myślą o fanach zarówno mistrzowskiej sagi, jak i serialowej adaptacji. 

Specjalnie na prośbę księgarni TaniaKsiazka.pl z okazji 32. Finału WOŚP w każdym tomie autograf złożył Andrzej Sapkowski. Każdy tom zawiera też podpis Jurka Owsiaka i hologram zaświadczający o oryginalności jego podpisu. 

Filmowy pakiet "Wiedźmin" w twardej oprawie zawiera pełną "Sagę o Wiedźminie" oraz tomy opowiadań.

W imieniu księgarni TaniaKsiazka.pl tę wyjątkową aukcję wystawiła Fundacja WOŚP -www.idz.do/pakiet_Wiedzmin_WOSP

Poza tym białostocka księgarnia wystawiła jeszcze dwie aukcje skierowane do miłośników czytania. 

Czytelniczy raj i paczka bestsellerów 


Zwiedzanie magazynu, który nazywany jest przez fanów księgarni “czytelniczym rajem” to jedna z “Wyjątkowych chwil” na rzecz 32. Finału WOŚP.

Zwycięzca aukcji (z osobą towarzyszącą) zwiedzi m.in. magazyn firmy Glosel (właściciela księgarni TaniaKsiazka.pl i e-sklepu Bee.pl) w Białymstoku, gdzie na niemal 10 tys. m.kw. znajduje się kilkaset tysięcy książek. Będzie też miał okazję przejść szkolenie w dziale logistyki i poczuć się jak pracownik księgarni TaniaKsiazka.pl. Wspólnie z opiekunem skompletuje zamówienie jednego z klientów, a potem będzie mógł je spakować i przekazać do działu nadawania.

Jednym z etapów wycieczki jest też zapoznanie się ze sposobem pakowania w duchu less waste, który od kilku lat jest stosowany w logistyce.

Kolejny krok wyprawy to nowoczesne biuro Glosela znajdujące się niemal w centrum Białegostoku. Jego architekturę i wystrój wielokrotnie docenił branżowy portal “Property Design” m.in. w rankingu “5 pomysłów na strefę relaksu w biurze” w 2021 roku.

Zwycięzca będzie mógł się zregenerować przy filiżance dobrej kawy lub herbaty i poznać pracowników firmy. Również w biurze otrzyma pakiet 32 książek z różnych gatunków, starannie wyselekcjonowanych z listy bestsellerów TopKa. Jego wartość to około 1500 zł.

Zespół sklepu Bee.pl przygotuje też niespodziankę dla miłośników kawy i zdrowego stylu życia.

Tu można licytować “Wizytę w czytelniczym raju”:
www.idz.do/czytelniczyraj_WOSP

Zestaw dla fanów księgarni TaniaKsiazka.pl

Kolejna aukcja to ukłon zwłaszcza w kierunku miłośników księgarni Taniaksiazka.pl. Do zdobycia jest kolekcja 32 unikalnych zakładek i zestaw firmowych gadżetów.

Zakładki do książek publikowane przez księgarnię TaniaKsiazka.pl są dostępne tylko jako gratis w przesyłce z zamówieniem. Nie można zdobyć ich w żadnym innym miejscu. Każda z nich jest inna, ma swój własny charakter i styl. Wszystkie projektuje wewnętrzny dział kreacji księgarni, wypuszczając nowe serie kilka razy w roku. Dzięki tej aukcji fani księgarni mają niepowtarzalną okazję zdobycia dużej puli historycznych wydań kultowych zakładek.

Do zestawu 32 zakładek będą dołączone “TanioKsiążkowe” gadżety: duża bawełniana torba na zakupy “Books are great”, firmowy kubek “Dużo czytam, nawet z fusów” i zestaw trzech herbat (czarna, zielona i owocowa).

Pakiet “TanioKsiążkowych” gadżetów można licytować tutaj:
www.idz.do/aukcjaWOŚPgadzety

Można dorzucić się do eSkarbonki   

Księgarnia TaniaKsiazka.pl wspólnie z e-sklepem Bee.pl utworzyły także eSkarbonkę, do której można wpłacać pieniądze na rzecz WOŚP - www.idz.do/eSkarbonkaWOSP

32. Finał WOŚP odbędzie się w najbliższą niedzielę (28.01.2024 r.). Mottem akcji jest "Tu wszystko gra OK!", a celem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”

KONTAKT / AUTOR
Monika Kalicka
Specjalistka ds. PR
Glosel, TaniaKsiazka.pl i Bee.pl
530 647 077
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.