TopKa - bestsellery księgarni TaniaKsiazka.pl - grudzień 2023
Grudniowa “TopKa”, czyli zestawienie najlepiej sprzedających się tytułów w księgarni TaniaKsiazka.pl, to ciekawa zmiana na podium.
2024-01-02, 10:16

Po raz pierwszy w całym 2023 roku w najlepszej trójce bestsellerów nie ma “Rodziny Monet” Weroniki Anny Marczak.

Na pierwszym miejscu utrzymuje się książka Joanny Kuciel-Frydryszak "Chłopki”, a na drugim książka dla dzieci “Świat Poli. Pytaj do woli” Ireny Mąsior. Trzecie miejsce w grudniu należy do pozycji z kategorii “rozwój osobisty” - “Nic mnie nie złamie. Zapanuj nad swoim umysłem i pokonaj przeciwności losu” Davida Gogginsa. 

W kategorii “książki dla młodzieży” klienci TaniaKsiazka.pl w grudniu najchętniej wybierali “Planer książkary”, czyli specjalne wydawnictwo dla miłośników czytania, które awansowało na drugą pozycję, zamieniając się miejscami z “Diamentem” (cykl “Rodzina Monet”) Weroniki Anny Marczak. Na trzecim miejscu TopKi znalazła się książka Kelsey Hartwell “11 papierowych serc”.

W kategorii książek obyczajowych grudniową TopKę otwiera Anna H. Niemczynow i jej osobista historia “Ciche cuda”. Na drugim miejscu są “Lekcje chemii” - świetny debiut Bonnie Garmus o problemach kobiet w latach 50. XX wieku. Podium zamyka świąteczna opowieść Krystyny Mirek “Zielona Gwiazdka”.

Podium kategorii “poradniki” otwiera publikacja pt. "O Menopauzie. Czego ginekolog Ci nie powie" dr. Tadeusza Oleszczuka, specjalisty w zakresie ginekologii i położnictwa, której współautorką jest dziennikarka Anna Augustyn-Protas. Autorzy posługując się informacjami medycznymi w przystępny sposób opisują tajniki menopauzy. Drugie miejsce podium zajmuje “Umysł mistrza. Jak myślą i trenują najlepsi sportowcy świata” psychologa sportowego Jima Afremowa. Trzecie miejsce to “Kod ciała” Bradleya Nelsona, wyjaśniający jak dążyć do lepszego, zdrowszego i pełniejszego życia.

Dane najlepiej sprzedających się tytułów w grudniu pochodzą ze sklepów stacjonarnych i księgarni on-line należących do TaniaKsiazka.pl.

Sprawdź pełne zestawienie TopKa TaniaKsiazka.pl

KONTAKT / AUTOR
Monika Kalicka
Specjalistka ds. PR
Glosel, TaniaKsiazka.pl i Bee.pl
530 647 077
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.