TopKa - bestsellery księgarni TaniaKsiazka.pl - listopad 2023
Listopadowe podium “TopKa”, czyli zestawienie najlepiej sprzedających się tytułów w księgarni TaniaKsiazka.pl, zajmują te same tytuły co w październiku, jednak w innym układzie.
2023-12-01, 08:29

Na pierwsze miejsce bestsellerów wróciła (z trzeciego) książka Joanny Kuciel-Frydryszak "Chłopki. Opowieść o naszych babkach". To jeden z tegorocznych przebojów sprzedaży księgarni TaniaKsiazka.pl, który od majowej premiery doczekał się już 12 dodruków. Na drugie miejsce zestawienia spadła książka dla dzieci “Świat Poli. Pytaj do woli” Ireny Mąsior, a na trzecie (z drugiego) najnowszy tom z serii “Rodzina Monet” Weroniki Anny Marczak. 

W kategorii książek dla dzieci listopadową TopKę otwiera Irena Mąsior ze “Światem Poli”. Tuż za nią są dwie książeczki z popularnych serii dla najmłodszych. Na 2. miejscu znalazła  się “Kicia Kocia się złości” Anity Głowińskiej, a na 3. “Pucio robi porządek” Marty Galewskiej-Kustry. 

W kategorii “książki dla młodzieży” klienci TaniaKsiazka.pl najchętniej wybierali “Diament”, czyli pierwszą część najnowszego tomu cyklu “Rodzina Monet” Weroniki Anny Marczak. Na drugim miejscu  znalazł się “Planer Książkary” - specjalna publikacja przeznaczona dla miłośników czytania stworzona we współpracy Wydawnictwa Young i TaniaKsiazka.pl. Kolejne miejsca TopKi w kategorii książek dla młodzieży zajmuje cykl “Rodzina Monet”.

Podium kategorii “poradniki” opanował dr Tadeusz Oleszczuk, specjalista w zakresie ginekologii i położnictwa, promotor holistycznego podejścia do zdrowia. Na pierwszym miejscu zestawienia znalazła się jego publikacja pt. "O Menopauzie. Czego ginekolog Ci nie powie", której współautorką jest dziennikarka Anna Augustyn-Protas. Autorzy posługując się informacjami medycznymi w przystępny sposób opisują tajniki menopauzy. Drugie miejsce podium zajmuje książka Tadeusza Oleszczuka przeznaczona dla mężczyzn, pt. “Facet, jak młody bóg” o tym, jak opóźnić starzenie, jak poprawić kondycję i co robić, by długo cieszyć się dobrym zdrowiem. Podium zamyka trzecia książka ginekologa - “Uspokój swoje hormony. Czego ginekolog ci nie powie. Jak zadbać o swoje zdrowie i znów cieszyć się życiem?”. To poradnik skierowany do dziewcząt i kobiet, odkrywający przed nimi rolę hormonów oraz ich wpływ na organizm i samopoczucie. 

Dane najlepiej sprzedających się tytułów w listopadzie pochodzą ze sklepów stacjonarnych i księgarni on-line należących do TaniaKsiazka.pl.

Sprawdź pełne zestawienie TopKa TaniaKsiazka.pl

KONTAKT / AUTOR
Monika Kalicka
Specjalistka ds. PR
Glosel, TaniaKsiazka.pl i Bee.pl
530 647 077
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.